Facebook Üzerinden Bedava Arama Özelliği

Facebook Üzerinden Bedava Arama Özelliği
Nisan 04 11:35 2014 Bu yazıyı yazdır

Tekrar merhaba!

Facebook, hatırlarsanız geçtiğimiz dönemde mobil cihazlar için geliştirmekte olduğu uygulamalarda sesli mesaj özelliği eklemişti. Bu zaten bazı büyük gelişmelerin habercisi olmuştu. Son yaptığı duyuru ile birlikte Facebook artık, mobil cihazlar üzerinden indirilen Facebook uygulaması dahilinde arkadaş listesinde bulunan kullanıcılar ile bedava arama özelliğini entegre ettiğini yayınladı ve duyurdu. Aslında bu uygulama daha önce ABD ve Kanada sınırları içerisinde mevcut idi. Ancak bugün itibari ile tüm dünyada geçerli olduğunu görüyoruz.

facebook-free-call-voip-iphone-ios-jailbreak

Bu özelliğin direk mevcut olduğu Viber, Tango, WeChat gibi uygulamalar için Facebook üzerinden yapılan bedava arama özelliği, oldukça ciddi bir rakip olarak yorumlanıyor. Bu yoruma katılmamak mümkün değil. Zira tüm dünyada 1.5 milyara yakın kullanıcı barındıran bir sosyal medya sitesi için eklenen bu özellik, çok dikkat çekecektir.

Ufak bir not: Bu uygulamayı kullanabilmeniz için arama yaptığınız kullanıcının da bu son sürüm Facebook uygulamasını kurması gerekmektedir.

Görüşmek dileğiyle!

  Yazı şöyle etiketlendi:
  Kategoriler:
A.Gökhan, M.Sc.
A.Gökhan, M.Sc.

My Name is A. Gokhan SATMAN, and I am a software engineer, Author and game developer. gokhansatman.com

Daha fazla yazı görüntüle
Yorum yaz

0 Yorum

Henüz yorum yok

Tartışma başlatabilirsin.

Yorum ekle

*