Uygulamalarla PHP Kitabı Yayında!

Uygulamalarla PHP Kitabı Yayında!
Ocak 22 14:51 2014 Bu yazıyı yazdır

Herkese merhaba,

Uzun zamandır yazmayı planladığım, ancak yoğun bir çalışma temposu nedeniyle hep ertelemek durumunda kaldığım PHP kitabım Uygulamalarla PHP adı altında satışa sunuldu. Dikeyeksen yayıncılık üzerinden satışa sunulan kitap genel olarak 2 ana bölümden oluşmaktadır.

uygulamalarla_php_1024x1024

Birinci bölümde PHP programlama dili kullanıcıya, konu anlatımı şeklinde verilmiştir. İkinci bölümde ise 4 seviyeden oluşan uygulamalar mevcuttur. Basit, orta, ileri seviyelere ek olarak, hazır şekilde kendi projelerinizde kullanabilmeniz için paket uygulamalar bulunmaktadır. İçerisinde PHP ve JavaScript dillerine, MySQL, Access, SQLite ve PostgreSQL veritabanlarına, JQuery, GD, JSON ve GTK+ kütüphanelerine, AJAX teknolojisine, SQL, HTML, XML ve CSS dillerine yer verilen uygulamalar, önemli kod bloklarının anlatıldığı bir yapıda hazırlanmıştır. Önemli dipnotlar, kullanıcıya ek bilgi kutuları vasıtasıyla verilmektedir.

Uygulamalarla PHP

Uygulamalarla PHP

Kullanıcıların kitaptan beklentileri, PHP programlama dilini A’dan Z’ye öğrenmeleri şeklinde olmamalıdır. Bu kitap ile öğrenilen bilgiler, PHP programlama dili kullanarak bir proje geliştirmek için yeterli bilgi ve anlatım seviyesindedir. Ancak PHP programlama dilini tam anlamıyla öğretmek amacıyla yazılmamıştır.
Uygulamalarla PHP kitabının indeks ve önsöz bölümlerini buradaki linkten inceleyebilirsiniz: uygulamalarla_php_icindekiler

Uygulamalarla PHP kitabı dikeyeksen.com üzerinden GSATMANPHP kupon kodunu kullanarak %40 indirim ile alınabilecektir. Kitap ile ilgili detaylı bilgiyi uygulamalarlaphp.com adresinden alabilirsiniz.

Kitabı satın alabileceğiniz diğer linkler:

Not: Linler sürekli güncellenmektedir.

Şimdiden yararlı olması dileğiyle.

  Yazı şöyle etiketlendi:
  Kategoriler:
A.Gökhan, M.Sc.
A.Gökhan, M.Sc.

My Name is A. Gokhan SATMAN, and I am a software engineer, Author and game developer. gokhansatman.com

Daha fazla yazı görüntüle
Yorum yaz

0 Yorum

Henüz yorum yok

Tartışma başlatabilirsin.

Yorum ekle

*