Video Oyun Tarihinde ASSASSIN’S CREED® Unity’den Esinlenilen Bir Devrim

Video Oyun Tarihinde ASSASSIN’S CREED® Unity’den Esinlenilen Bir Devrim
Eylül 25 17:30 2014 Bu yazıyı yazdır

Ubisoft® bugün Assassin’s Creed Unity video oyunundan önce çıkacak olan benzersiz çevrimiçi deneyim Project Widow’u açıklamaktan mutluluk duyuyor.

Sokak hizasında 360 derecelik görüş sunacak olan çevrimiçi interaktif rehberli tur ziyaretçileri Assassin’s Creed Unity’nin içine sokacak ve Fransız Devriminin kanlı mücadelelerinin ortasındaki 18. yüzyıl Paris’ine hayat verecek.

assassins_creed_unity_game

Fransız Devriminin en karanlık anlarının yaşandığı yerleri gezecek olan oyuncular Paris’in geçmiş zamandaki halini tecrübe ederken, şimdiki halini de görme şansına sahip olacaklar.

Katılımcılar Paris’in sanal dünyasını diledikleri gibi gezecek, tarihle dolu yerleri keşfedecek, gizli Assassin’s Creed Unity çizim ve videolarını bulacak, ödüller kazanacak ve suikastçilerin ve devrimin sırlarını ortaya çıkaracaklar. Turnuvalar ve özel bonus içerik için karanlık köşelere iyice bakmayı unutmayın.

İngiliz aktör Andy Serkis’in seslendirdiği karizmatik devrimci hem rehberiniz, hem anlatıcınız olacak. Paris’in olağanüstü ve kişisel bir turunu sunacak olan Serkis Devrim’i kendi deneyimlere dayanarak anlatacak. Yalnız unutmayın ki belki onun da kendine has planları vardır.

Buradan erişebileceğiniz Project Widow İngiltere’de 25 Eylül Perşembe günü çıkacak. Project Widow, 18. yüzyıl Paris’inde giyotine verilen en ünlü takma isimlerden biri ve bu da çevrimiçi tura daha etkileyici ve anlamlı bir hava kazandırıyor.

Assassin’s Creed Unity video oyunu 14 Kasım’da çıkacak.

  Yazı şöyle etiketlendi:
  Kategoriler:
A.Gökhan, M.Sc.
A.Gökhan, M.Sc.

My Name is A. Gokhan SATMAN, and I am a software engineer, Author and game developer. gokhansatman.com

Daha fazla yazı görüntüle
Yorum yaz

0 Yorum

Henüz yorum yok

Tartışma başlatabilirsin.

Yorum ekle

*